Wiosenne bezpieczeństwo najmłodszych

1

PIASECZNO Dwaj dzielnicowi z Piaseczna, asp. szt. Wojciech Tymiński i sierż. szt. Tomasz Trawiński zorganizowali spotkanie dla grupy… 120 przedszkolaków

Policjanci w Przedszkolu nr 10 w Piasecznie przypomnieli dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa na drogach, podczas zabaw na świeżym powietrzu, a także w kontaktach z osobami obcymi. Mundurowi opowiedzieli o swoich codziennych obowiązkach, a także sprawdzili, czy najmłodsi znają numery alarmowe i w razie potrzeby potrafią wezwać pomoc.
Zaprezentowali także elementy wyposażenia służbowego, które jest wykorzystywane podczas codziennej pracy. Największą atrakcją dla najmłodszych okazała się jednak wizyta psa tropiącego Huby, który został przyprowadzony przez swojego przewodnika asp. szt. Sławomira Krawczyka. Zaprezentowano krótki pokaz psiej tresury, a także omówiono zadania jakie w policji spoczywają na czworonogach. Mundurowi odpowiedzieli także na liczne pytania uczestników spotkania i życzyli im samych bezpiecznych dni. Nie tylko na wiosnę.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię