Wirtualne Dni Konstancina. Ruszył konkurs na strój retro

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W tym roku z okazji Dni Konstancina, Konstanciński Dom Kultury zaplanował kilka wirtualnych atrakcji, z których będzie można skorzystać za pośrednictwem internetu


Na Facebooku odbywa się wirtualna parada retro czyli konkurs na strój w stylu lat 20. i 30. lub belle epoque. Swoje zdjęcia w przebraniu można publikować już w komentarzu pod konkursowym postem do 15 czerwca.  (https://www.facebook.com/konstancinskidomkultury/. Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym bony zakupowe. Nie zabraknie również innych niespodzianek.
W tym roku KDK spróbuje na nowo odkryć wiele interesujących miejsc w letnisku, przybliżyć pasjonującą historię uzdrowiska, wyjątkowe zabytki Konstancina oraz nietuzinkowe postaci związane miastem. Z okazji Dni Konstancina planowany jest cykl nagrań, które od 20 czerwca będzie można obejrzeć na Facebooku oraz na Youtube. Ponadto w Parku Zdrojowym zostanie otwarta plenerowa wystawa o dawnych strojach.
A już od najbliższego poniedziałku 8 czerwca KDK wznawia działalność stacjonarną. Zostaną uruchomione zajęcia prowadzone w trybie indywidualnym, czyli nauka gra na instrumentach. Wznowiona zostanie także działalność muzealna.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię