Wirtualny Kiermasz Rękodzieła. Wspierajmy się lokalnie!

0

PIASECZNO Centrum Kultury w Piasecznie, chcąc wesprzeć w czasie pandemii rękodzielników i rzemieślników, podjęło się organizacji wirtualnego Świątecznego Kiermaszu.

Akcja odbywa się za pomocą grupy na Facebooku o nazwie „Piaseczyński Kiermasz Rękodzieła”, dzięki której łatwiej będzie twórcom zaprezentować dzieła, a mieszkańcom znaleźć wyjątkowy prezent świąteczny.
– W tym dziwnym i trudnym czasie, gdy nic nie jest pewne, chcemy wesprzeć naszych lokalnych rękodzielników z terenu powiatu piaseczyńskiego – mówią inicjatorzy projektu. – Ułatwiamy też poszukiwania świątecznych prezentów wszystkim sympatykom organizowanych przez nas kiermaszów i jarmarków.
Pojawiają się pierwsze oferty, ale to dopiero początek. Zapraszamy do dołączania do grupy zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wystarczy odpowiedzieć na trzy krótkie pytania (osoby kupujące – tylko na jedno!), zaakceptować warunki grupy i już można buszować między wirtualnymi półkami z rękodziełem, rzemiosłem i innymi lokalnymi wyrobami – wyjaśniają inicjatorzy akcji.
Rękodzielników bardzo prosimy o zapoznanie się i stosowanie do regulaminu grupy facebookowej „Piaseczyński Kiermasz Rękodzieła”, a mieszkańców zachęcamy do aktywnego zaglądania i śledzenia oferty wirtualnego kiermaszu.

AB/źródło: piaseczno.eu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię