Wisła Płock vs Legia Warszawa – zapowiedź meczu!

0

W najbliższej kolejce Ekstraklasy będziemy świadkami bardzo ciekawego pojedynku. W derbach Mazowsza Wisła Płock podejmie na swoim boisku Legię Warszawa. Kto jest faworytem tego meczu w opinii zakładów bukmacherskich? Czy Nafciarze doznają pierwszej porażki domowej w tym sezonie? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy w dzisiejszej zapowiedzi.

 

Wisła Płock vs Legia Warszawa

Przed rozpoczęciem tego sezonu analitycy zakładów bukmacherskich spodziewali się walki Legii Warszawa o mistrzostwo Polski, natomiast w przypadku Wisły Płock bliżej im było do gry o utrzymanie. Na ten moment można powiedzieć, że żadne z tych przewidywań nie okazało się trafione. Piłkarze aktualnego mistrza Polski znajdują się w tym momencie w strefie spadkowej z dorobkiem 12 punktów, natomiast Wiśle Płock nie grozi spadek, ponieważ ma w dorobku aż 23 oczka i zajmuje miejsce w środku tabeli.

Muszę przyznać, że byłem bardzo ciekawy proponowanych kursów dotyczących tej rywalizacji. O fatalnej postawie Legii Warszawa w tym sezonie słyszał już prawie każdy, jednak zapewne nie wszyscy wiedzą, że nie było jeszcze meczu ligowego, w którym Wojskowi nie byliby faworytem w opinii zakładów bukmacherskich. Podobny scenariusz zobaczymy w Derbach Mazowsza, ponieważ to ekipa przyjezdna ma większe szanse na wygraną według analityków zakładów sportowych. Taki stan rzeczy mnie zaskoczył, ponieważ Wisła Płock od początku tego sezonu nie przegrała żadnego meczu na swoim obiekcie i straciła w nich tylko 3 gole. Z drugiej strony mamy Legię Warszawa, czyli zespół aktualnego mistrza Polski, który ma na koncie aż 6 porażek w delegacjach i zaledwie jedno zwycięstwo z Wartą Poznań.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Legii Warszawa. Warto jednak wspomnieć, że tamta rywalizacja rozegrana przy Łazienkowskiej odbyła się w zupełnie innych okolicznościach, niż obecnie.

Zakłady bukmacherskie

Tak jak wcześniej wspomniałem, analitycy zakładów bukmacherskich faworyzują tutaj ekipę gości. Biorąc jednak pod uwagę formę Legii Warszawa w meczach wyjazdowych, a także Wisły Płock na swoim boisku – bliżej jest mi tutaj do typu na gospodarzy. Jednak to tylko moja opinia.

Nafciarze od początku tego sezonu nie doznali żadnej porażki w meczu domowym, dlatego też można pokusić się o stwierdzenie, że podpórka na gospodarzy powinna być dobrym spostrzeżeniem. Cztery ostatnie spotkania z udziałem Wisły Płock zakończyły się wynikiem btts, dlatego warto przyjrzeć się analizom od PZbuk i ocenić, czy oba zespoły strzelą gola, a gospodarze nie przegrają tej rywalizacji. Taka możliwość jest całkiem prawdopodobna. Jednak Ekstraklasa rządzi się własnymi prawami, na jej boiskach może zdarzyć się wszystko.

Kolejne zmiany w obostrzeniach – czytaj więcej!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię