Wjechał w ogrodzenie i… odjechał. Zatrzymała go policja [AKTUALIZACjA]

10

PIASECZNO Do policji wpłynęło zawiadomienie o kierowcy, który wjechał w ogrodzenia w Żabieńcu, a następnie odjechał. Kierowca jest już w rękach policjantów

Czy mężczyzna jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających?
W tej chwili jeszcze tego nie wiemy, ponieważ jeszcze nie zostały przeprowadzone badania – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Ze zgłoszenia wynikało, że uderzył w ogrodzenie, a następnie odjechał. Policjanci zatrzymali kierowcą na jednej z posesji.

AB

19 marca

Jak podał dziś policja, mężczyzna był trzeźwy, jednak w jego pojeździe znaleziono pudełko z zawartością marihuany. Najprawdopodobniej prowadził on samochód będąc pod wpływem środków odurzających. Została mu pobrana krew do badań, a następnie został on osadzony w policyjnej celi.

WPI TAXI Piaseczno
CZYTAJ TAKŻE:  Ukradła dziecku wózek

10 KOMENTARZE

 1. Bohaterze j s
  Twój pracodawca wjezdzal w ogrodzenia parę lat wgry z kpp pno zamiataly a ty zrobiłeś z niego miejscowego bohatera, nie wspomnę o ofierze 🙂
  dobrej roboty życzę pod off

  • Oczywiście nie jesteś w tej akcji sam,
   Cały sztab ludzi pomagał
   Możesz im podziękować za wspólne dążenie do celu – tuszowanie baaardzo gruuubych interesów niszczenie życia….
   Taka akcja wymaga wyjaśnienia mieszkańcom i wzięcia odpowiedzialności na każdą du.. biorąca udział
   Nie strasz więcej a wspoludzialowcy niech nie śledzą świadków ( bo nawet to spier…….)
   Rola Policji w Piasecznie – chronić ludzi!

 2. Po wielu akcjach niektórych ” stróżów prawa” ciężko w cokolwiek uwierzyć
  Podkreślę jednak, że stosowano w kpp i prokuraturze Pno min wyłuszczony grubą trzcionką metodę niszczenia świadka -preparowanie ‘papierów narkotykowych” i szereg innych perfidnych akcji.

 3. Byłem tam widziałem, facet nie zachowywał się normalnie, zablokował przejazd tak że nie mozna było przejechać, wyskoczył z samochodu, podbiegał do tych co się zatrzymali, straszył, rozbierał się a na koniec wsiadł i pojechał. Jeśli nie był pijany to był pod wpływem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię