Wjeżdżających na stadion w Żabieńcu wita nowy pylon

0

PIASECZNO Nową tablicę świetlną z nazwą klubu ustawiono od strony ul. Leśnej. – Jest to kolejny element składający się na rozbudowę naszej infrastruktury – mówi Paweł Sawa, prezes LKS „Jedność” Żabieniec


Na pylonie można znaleźć także logo Kuriera Południowego i portalu piasecznonews.pl, patronów medialnych klubu

Pylon o wysokości 5 m i szerokości 2 m umieszczono na betonowej podstawie w ubiegły piątek. Znajduje się na nim nie tylko logo klubu, ale także logo sołectwa Żabieniec. W dolnej części umieszczono podświetlaną tablicę ogłoszeniową. Na pytanie ile kosztował, Paweł Sawa tylko lekko się uśmiecha.
– To prezent od sołtysa Żabieńca, Adama Marciniaka – dodaje.
Okazała tablica ładnie wygląda i świetnie się prezentuje, podkreślając rangę najstarszego na Mazowszu klubu piłkarskiego, który za cztery lata będzie obchodził 100. urodziny. Jednak prezentów z tej okazji ma być więcej. W 2019 roku na terenie stadionu planowana jest budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią typu „Orlik”. W przyszłości obiekt ten ma być zadaszony. Władze klubu myślą też o parkingu na kilkadziesiąt samochodów.
– W najbliższym czasie ma powstać także koncepcja i projekt rozbudowy budynku klubowego – mówi Paweł Sawa. – To dlatego nie remontujemy na razie istniejącego obiektu. Mamy nadzieję, że nowy budynek – łączący także funkcję świetlicy – powstanie w ciągu najbliższych trzech lat.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię