Wkrótce otwarcie pierwszego odcinka trasy S7

0

LESZNOWOLA Odcinek „A” Puławskiej bis od węzła Lesznowola w kierunku Warszawy jest już praktycznie gotowy. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje oddać go do ruchu pod koniec sierpnia


Na 6,6-kilometrowym odcinku od węzła Warszawa Lotnisko do węzła Lesznowola zaawansowanie robót przekroczyło 95 proc. – informuje Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA. – Zakończone zostały wszystkie roboty nawierzchniowe. Na trasie głównej trwają prace wykończeniowe, m.in. montaż barier, oznakowanie pionowe i poziome oraz oświetlenie. Prowadzone są również prace brukarskie, humusowanie oraz nasadzenia zieleni.
GDDKiA informuje, że trwają prace związane z budową Obwodu Drogowego. Oddanie do ruchu ciągu głównego przewidziane jest z końcem sierpnia, natomiast zakończenie wszystkich pozostałych robót nastąpi w październiku tego roku, kiedy to cały odcinek trasy S7 do początku obwodnicy Grójca ma mieć już przejezdność.
Cały czas trwają intensywne prace przy odcinku „B” od węzła Lesznowola do Tarczyna. W poniedziałek zostały zamknięte odcinki ulic Przyleśnej i Borowej w Wilczej Górze (objazd poprowadzono ulicą Żwirową). Tymczasową organizację ruchu wprowadzono też na ul. Gościniec w Robercinie (gm. Piaseczno). Obowiązuje tam obecnie ruch wahadłowy, a od 5 do 8 lipca w godzinach nocnych może dojść do całkowitego wstrzymania ruchu.

CZYTAJ TAKŻE:  Zmierzą hałas na S7

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię