Wkrótce otworzą ważne skrzyżowanie

7

PIASECZNO Zakończyła się uciążliwa dla kierowców przebudowa skrzyżowania drogi 722 z alejami Kasztanów i 3 Maja w Zalesiu Dolnym. Postanowiliśmy sprawdzić, jak długo jeszcze w rejonie tego miejsca będzie obowiązywał ruch wahadłowy


Przebudowa skrzyżowania rozpoczęła się dwa i pół miesiąca temu. Na drodze 722 wprowadzono utrudnienia dla kierowców, które obowiązują do dziś mimo że prace już się w zasadzie zakończyły (pozostało uporządkowanie poboczy). Jedno z najniebezpieczniejszych skrzyżowań na terenie gminy zmieniło się nie do poznania, zyskało m.in. lewoskręty i nową sygnalizację świetlną. Już w ubiegłym tygodniu mówiło się, że lada dzień skrzyżowanie zostanie oddane do użytku. Do tej pory to jednak nie nastąpiło. Dlaczego?
– Cały czas uzgadniana jest dokumentacja dotycząca sygnalizacji świetlnej – informuje burmistrz Daniel Putkiewicz. – Droga powinna zostać otwarta w ciągu najbliższych dni tyle tylko, że światła mogą przez jakiś czas migać na pomarańczowo. 

TW

7 KOMENTARZE

  1. Wszystko pieknie ladnie ale kawalek dalej ulice sa zajechane jak kolana zolwia czeste kolizje i brak pobocza chodnika a nawet czesto brak utwardzenia jak na ul.11Listopada brawo wy

  2. wporzo, wczoraj jechałem, piękny asfalt, lewo skręty ale na razie jest niebezpiecznie bez działajacej sygnalizacji, wyjezdżając a Alei kalin w lewo trzeba odstac swoje. Oby włączyli swiatla jak najszybciej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię