Wkrótce ruszą prace na Dworcowej. Będą objazdy

5

PIASECZNO Od poniedziałku kolejny odcinek ul. Dworcowej zostanie zamknięty. Na ulicy zostanie położona nowa nawierzchnia, powstanie też ścieżka rowerowa

Kolejny fragment ul. Dworcowej od ul. Nadarzyńskiej do al. Lotników. Podczas remontu zostanie: położona nowa nawierzchnia, chodniki po obu stronach oraz powstanie ścieżka rowerowa po stronie zachodniej. Będzie też nowoczesne oświetlenie oraz uporządkowana zieleń, a także kanalizacja deszczowa oraz zlokalizowany nieopodal zbiornik retencyjny. Koszt inwestycji to około 3,2 mln zł.

28 czerwca 2021 roku firma Falbruk wprowadzi zmianę organizacji ruchu na ul. Dworcowej. Zostanie wyłączony z ruchu odcinek od ul. Nadarzyńskiej do al. Lotników włącznie (z utrzymaniem dojazdu do posesji). Objazdy zostaną wyznaczone ulicami: Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Sienkiewicza. Zmiana organizacji ruchu podyktowana jest przebudową ul. Dworcowej na odcinku Nadarzyńska – al. Lotników.

Planowany termin zakończenia robót 13 sierpnia 2021 r.

5 KOMENTARZE

  1. To już nie jest śmieszne. Najpierw odcinek Jana Pawła II robili przez rok, przeszli na kawałek Dworcowej robili ją też długo ( ten mostek budowali dłużej niż post Siekierkowski) Obawiam się że ten drugi odcinek Dworcowej pochłonie ze 6 miesięcy ( w strone dworca PKP jest pod górkę) i pewnie firmie budującej też…;-)

  2. I jeszcze zamknięta Pulawska – mistrz.

    Mieszkańcy-wspolczuje i polecam przesiadkę na rower bo szykuje sie paraliz miasta

    Dobrze ze z końcem miesiąca wyprowadzam się z Piaseczna

    • Pan Burmistrz już dawno przesiadł się na rower, ale w końcu nie każdy ma tak bezstresową pracę i tak blisko domu… Strażnicy jeszcze mu rower przypilnują…

  3. Nad komunikacją w Piasecznie już dawno nikt nie panuje, zmian dokonuje się bez jakichkolwiek konsultacji społecznych, Dworcowa była zamknięta ponad rok i nie wykonano remontu całej ulicy, dlaczego? Autobus 709 przez ponad rok nie docierał do dworca PKP, teraz znowu pozbawia się dojeżdżających koleją połączenia liną 709. Autobus ten poprowadzono opłotkami poza centrum miasta pozbawiając całe wschodnie Piaseczno połączenia z Warszawą. O tej wolnej amerykance musimy pamiętać przy kolejnych wyborach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię