Włamał się do sklepu i uciekł motorem

0

PIASECZNO W zeszły czwartek włamano się do jednego ze sklepów w powiecie piaseczyńskim. Złodziej odjechał motocyklem, do którego wcześniej przymocował skradzione tablice rejestracyjne. Nie zmyliło to jednak policjantów, wczoraj został zatrzymany


Sprawca podważył roletę zabezpieczającą i dostał się do wnętrza sklepu. Po dokonanej kradzieży odjechał motocyklem. Policjanci z wydziału kryminalnego ruszyli w pościg za sprawcą.
– Z uwagi na bezpieczeństwo innych uczestników, oraz zagrożenia jakie swoją jazdą powodował motocyklista odstąpiono od dalszych działań pościgowych – informuje kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Zarejestrowano jednak tablice rejestracyjne uciekiniera. Po ich sprawdzeniu okazało się, że kilka dni wcześniej zostały one skradzione z innego motocykla.

Nie przeszkodziło to jednak policjantom z wydziału kryminalnego odnaleźć uciekiniera. Wczoraj późnym wieczorem do policyjnej celi w Piasecznie trafił 33-latek, podejrzewany o dokonanie włamania i kradzieży. Jak wynika z policyjnych ustaleń w przeszłości mężczyzna odpowiadał już za podobne przestępstwa. Funkcjonariusze nie wykluczają, że może on mieć związek także z innymi przestępstwami, które w ostatnim czasie miały miejsce na terenie powiatu piaseczyńskiego.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię