Wójt nie trafi do aresztu

7

LESZNOWOLA Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Maria Jolanta Batycka-Wąsik przed zarzutami prokuratury będzie się bronić z wolnej stopy

Na korytarzu sądu wójt pojawiła się pogodna i uśmiechnięta, wyraźnie pokrzepiona wsparciem jakie otrzymała od przybyłych osób. Niespodziewane zatrzymanie i dwie noce spędzone w izbie zatrzymań należały do najgorszych chwil w jej życiu. Mimo wszystko nie straciła właściwego dla siebie optymizmu i pogody ducha. Wysoka kultura osobista, życzliwość i wyrozumiałość to cechy, których się nie traci, bez względu na okoliczności. Wójt Oficjalnie nie chciała się wypowiadać do prasy, ale chętnie dzieliła się swoimi przeżyciami z gronem znajomych i przyjaciół. Dziękowała za wsparcie i wszystkie gesty solidarności i sympatii, które okazywano jej w tym trudnym czasie.

AB

7 KOMENTARZE

  1. Przepiękne poczucie sprawiedliwości,kiedy najpierw jest areszt wydobywczy, a potem wyrok, po latach rehabilitacja. Tu sąd stanął na wysokości. Dokumenty znane od zeszlego roku. Teraz pora na przedstawienie zarzutow i wyrok sądu. Zadziwia jednak zawiść i żądza kary przed wyrokiem. Pozazdrościć. Na szczęście w spółkach skarbu państwa odprawy są jawne i legalne, a wysoko postawiaony sędzia z awansu za niedopelnianie terminowego pisania orzeczeń, od których zależy los obwinionych zapomnial, że zarobił coś z osiemdziesiąt tysięcy, I nikomu w rządzie i sądzie to nie przeszkadza. Nawet prokuraturze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię