Wójt walczy z ciężką chorobą

0

PRAŻMÓW Wójt Jan Adam Dąbek oficjalnie potwierdził, że zachorował na COVID-19. – Przechodziłem chorobę bardzo ciężko, z temperaturą ponad 40 stopni – wyznał samorządowiec. – Przebieg choroby był na tyle poważny, że spędziłem prawie miesiąc w szpitalu.

Zostałem wypisany pod warunkiem dostępu do aparatury umożliwiającej tlenoterapię w warunkach domowych – informuje wójt Prażmowa i dziękuje za wsparcie oraz dodawania otuchy przyjaciołom, znajomym i wszystkim osobom, z którymi pracuje na rzecz prażmowskiego samorządu.
Dziękuję za modlitwę wszystkim wierzącym na czele z ks.Tadeuszem Polakiem i ks. Ryszardem Tomaszkiewiczem – dodaje wójt Dąbek. – Mówi się, że przyjaciół poznaje się w biedzie. To prawda.
Samorządowiec apeluje do wszystkich mieszkańców o ostrożność i zachowywanie rygorów sanitarnych. – Róbcie wszystko, aby nie zachorować – przestrzega wójt Prażmowa. – Kto tej choroby nie przeszedł, może w nią nie wierzyć. Ja jestem kolejnym przykładem na to, że ona istnieje i może być niezwykle niebezpieczna.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię