Wolontariusze Szymona Hołowni przekazali dary

2

PIASECZNO W ramach spotkań kandydata na prezydenta Szymona Hołowni odbywają się akcje charytatywne. W przypadku Piaseczna postanowiono jednak zmienić nieco charakter zbiórki i pomóc lokalnej organizacji – Warsztatowi Terapii Zajęciowej KSNAW w Zalesiu Dolnym

Zbieraliśmy głownie środki czystości i chemię gospodarczą, a także produkty spożywcze długoterminowe (kasze, ryż, makarony) – mówi Małgorzata Puszkiewicz, wolontariuszka, która pomagała w organizacji spotkania Szymona Hołowni w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie. – Zbiórka naprawdę się udała. Ludzie przynieśli bardzo dużo rzeczy, a przygotowany przez nas stół i pudła nie wystarczyły by je wszystkie pomieścić.
Następnego dnia wszystkie dary zostały przekazane do WTZ w Zalesiu Dolnym.

Tyl.

2 KOMENTARZE

  1. Kampania to niezwykle intensywny czas dla kandydata. A jeśli w dodatku nie ma się partyjnych pieniędzy na te kampanię, to trzeba pracować za pięciu. A ten człowiek i jego sztab jeszcze dodatkowo organizuje zbiórki na cele charytatywne. Nie dowierzam. I z ogromną przyjemnością zagłosuje na niego, bo takich ludzi potrzeba nam w polityce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię