WOŚP-owy pokaz pojazdów! Orkiestra gra w Konstancinie

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Na parking przy Starej Papierni zjeżdżają się auta i motocykle. Pokaz pojazdów towarzyszy prowadzonej kweście na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wolontariusze zaopatrzeni w puszki oraz imienne identyfikatory wyszli na ulice miasta już o godz. 9.00. Każdy kto wspomoże WOŚP oprócz uśmiechu otrzyma także legendarne już czerwone serduszko. WOŚP to oczywiście nie tylko zbiórka pieniędzy, ale także towarzyszące jej liczne atrakcje. Kwesta prowadzona jest między innymi koło Centrum Handlowego Stara Papiernia – można wspomóc Orkiestrę oraz podziwiać samochody i motocykle. Prezentację aut przewidziano do godziny 15.00.
Co nas jeszcze czeka?

Atrakcji nie zabraknie w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Czekają m.in. kino familijne, gra terenowa, warsztaty i animacje dla dzieci, spotkanie z wizażystką, a o godz. 15.30 rozpocznie się koncert finałowy. Lista artystów, którzy tego dnia wystąpią w Hugonówce jest długa. Na scenie zobaczymy m.in. zespoły Chrząszcze i Gąszcze, WOŚP Unplugged, Konstanciński Chór Kameralny, Chór Rodziców No Bell, Reagguy, Hamski Bruk, BCA Flash, a także Patrycję Modlińską i Roberta Osamę.

Publiczność rozgrzeją pokazy taneczne przygotowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy oraz Grupę ER-nesta i Zumbę Gold. Nie zabraknie też licytacji wyjątkowych pamiątek i przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP. Całodniową imprezę zakończy tradycyjnie o godz. 20.00 „Światełko do nieba”. W tym roku będzie to ognisty pokaz w wykonaniu grupy APostFire. Zapraszamy wszystkich mieszkańców!

PROGRAM 28. FINAŁU WOŚP

  • 17.30–19.30 Maraton zumby (SP nr 6 w Opaczy, Opacz 9).

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15)

13.30–15.30 Warsztaty dla dzieci;
16.00–19.00 Spotkania z wizażystką; ze stylistą włosów, bród i wąsów oraz warsztaty kaligrafii;
16.00–18.00 Nocne graffiti;
19.00–20.00 Animacje dla dzieci;
15.30– 20.00 Koncert, wystąpią: zespół taneczny ze SP nr 6 w Opaczy, zespół Chaszcze i Gąszcze, WOŚP Unplugged, Zumba Gold, Konstanciński Chór Kamerlany i Chór No Bell, Reagguy, Grupa Er-nesta, Hamski Bruk, BSA Flash oraz Patrycja Modlińska i Robert Osam;
20.00 Światełko do nieba – APostFire – widowisko fire show.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię