WOŚP w Piasecznie bez fajerwerków

4

PIASECZNO Wszystko wskazuje na to, że podczas najbliższej imprezy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie będzie tradycyjnego światełka do nieba, w formie fajerwerków

– Od fajerwerków się odchodzi – mówi burmistrz Daniel Putkiewicz. – Aktualnie Centrum Kultury pracuje nad pomysłem by „światełko do nieba” pojawiło się w Piasecznie w innej formie niż pokaz pirotechniczny.
Czy zamiast fajerwerków uda się w Piasecznie zorganizować pokaz laserów? Tego w tej chwili jeszcze nie wiadomo. Czasu jest mało, a z tego względu, że wiele miast wycofuje się z pokazów pirotechnicznych firmy organizujące pokazy laserowe mają w czasie WOŚP bardzo wiele zamówień.
Niezależnie od tego przyszłoroczny WOŚP w Piasecznie szykuje się bardzo atrakcyjnie i z pewnością podczas finału nie zabraknie licznie zgromadzonej publiczności. Gwiazdą XXVII Finału będzie CLEO, natomiast support zapewnią: KOLOROFONIA oraz DJ MARTIN ROSA.

AB

4 KOMENTARZE

  1. Oho…tylko patrzeć jak nam zakażą na sylwestra fajerwerków używać, bo kilka kundli wyje i się boi…i tak powoli stajemy sie zakładnikami zwierząt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię