WOŚP w Piasecznie zaczyna grać już dziś

1

PIASECZNO Jak co roku Centrum Kultury w Piasecznie oraz Gmina Piaseczno gra na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zeszłym roku, kiedy finał WOŚP odbywał się online, wracamy do koncertów i wydarzeń plenerowych. Tym razem koncert finałowy WOŚP, odbędzie się na terenie targowiska miejskiego przy ul. Jana Pawła II 59.

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku w ramach 30. finału WOŚP wystąpi młody, magnetyzujący zespół Carol Markovsky i piaseczyński Teatr Ognia Etnimus. Gwiazdą wieczoru będzie exMAANAM – grupa złożona z muzyków legendarnego Maanamu i wykonująca największe jego hity. Jak co roku na zakończenie koncertu puścimy światełko do nieba.

Poza koncertem finałowym Centrum Kultury przygotowało szereg wydarzeń towarzyszących. 28 stycznia odbędzie się Świeczowisko-Wośpowisko, podczas którego będzie można zamówić ulubiony utwór i wspomóc puszkę WOŚP. Od poniedziałku 24 stycznia do niedzieli na FB Klubu Kultury w Zalesiu Górnym będą się odbywać licytacje dzieł grupy artystów wizualnych MŁYN. Zaś w niedzielę 30 stycznia od godziny 12.00 odbędzie się WOŚP w Józefosławiu, czyli występy artystyczne i aukcje przy Klubie Kultury w Józefosławiu.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach i wsparcia zbiórki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Dorzuć się do eSkarbonki Sztabu WOŚP Piaseczno eskarbonka.wosp.org.pl/ftnq7a

Sprawdźcie licytacje, które przygotował Sztab WOŚP Piaseczno: allegro.pl

Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa gra z Orkiestrą i swoimi działaniami wesprze finał WOŚP. 30 stycznia 2022 roku w godzinach 10.00-16.00 na placu Piłsudskiego pojawi się torowisko, po którym każdy chętny będzie mógł przejechać się drezyną ręczną.

Biletem będzie orkiestrowe serduszko, które można otrzymać zasilając skarbonkę wolontariusza WOŚP. Przyjdź w niedzielę na piaseczyński rynek i wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

W akcję zbiórki na rzecz WOŚP włącza się też Klub Motocyklowy WOŚP i Gremium MC Piaseczno. Przy ul. Towarowej 26 w Piasecznie, będą częstować wolontariuszy kawą, herbatą, natomiast podczas wielkiego finału na targowisku miejskim w Piasecznie, będzie można sobie zrobić zdjęcie z motocyklami i oczywiście motocyklistami.

WPI Taxi Piaseczno partnerem 30 finału WOŚP 2022
Już od 25 stycznia 2022 roku, na ulicach Piaseczna i okolic jeżdżą 2 taksówki z w firmy WPI Taxi Piasecz wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Wszystkich, którzy chcieliby przekazać darowiznę na rzecz fundacji, zapraszamy do łapania  taksówek na mieście. WPI Taxi Piasecz gramy pod opieką Sztab WOŚP Piaseczno
Zamawiając taksówkę podaj hasło #wośp a wyślą na Twoje zlecenie swojego latającego wolontariusza WPI TAXI PIASECZNO tel. 796 843 843

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię