Wpadł z marihuaną! Grozi mu 3 lata pozbawienia wolności

3

GÓRA KALWARIA W ręce policyjnych wywiadowców wpadł 33-latek. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Został zatrzymany na terenie Góry Kalwarii. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Policyjni wywiadowcy pełniący służbę na terenie Góry Kalwarii, w trakcie patrolu, zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nietypowo. Nie tylko był wyraźnie zdenerwowany, ale również starał się za wszelką cenę uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. Okazało się, że 33-latek posiada przy sobie narkotyki. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie policyjnym narkotestem wykazało, że posiadał przy sobie marihuanę.
Już następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

3 KOMENTARZE

  1. Cieszę się że nasi dzielni stróże prawa zatrzymali tego niezwykle groźnego przestępcę. Mam nadzieję że dostaną nagrodę i medal, gdyż posiadanie przy sobie kilku gram konopii jest niezwykle groźne dla społeczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię