Wpadła pod pociąg. Czekają ją kolejne operacje i potrzebuje krwi

3

KONSTANCIN-JEZIORNA Kochani, dostaliśmy gorącą prośbę o pomoc dla mieszkanki Konstancina-Jeziorny Adriany, która wczoraj uległa tragicznemu wypadkowi … wpadła pod pociąg i pilnie potrzebuje wielu litrów krwi!


Adriana Tomczuk
Grupa Krwi: 0 Rh +
Nazwa i adres szpitala: Szpital Zachodni Jana Pawła II. Grodzisk Mazowiecki
Oddział: Ortopedia

Ada to super silna, wesoła i szalona kobieta. Mama Amelki, która jest jej całym światem. Niestety uległa wypadkowi. Została wciągnięta pod pociąg. Straciła 3 litry krwi. Dalej ją traci. Czekają ją kolejne operacje, więc liczy się każda kropla. Ada się nie poddaje. Chce żyć dla Amelki. Pomóżmy jej!

3 KOMENTARZE

  1. Człowiek o przeciętnej masie ciała ma w sobie 5 do 6 litrów krwi (z racji różnicy w rozmiarach i masie ciała, mężczyźni mają przeciętnie około litra więcej krwi od kobiet). Przy założeniu, że przeciętnie dorosły człowiek ma około 4,5 litra krwi, to stracenie powyżej 1,8 litra z dużym prawdopodobieństwem skończy się zgonem. Co za opowieści o tych 3 litrach? To jakiś fake????

    • Pani Magdo tyle krwi straciłam.To nie są żarty przeszlam5 operacji i czekają mnie kolejne więc nie bawi mnie pisanie głupot..zastanów się kobieto…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię