Wpadnij na Parapetówkę!

0

PIASECZNO Parapetówka 2.0 to cykl wydarzeń nawiązujący do zeszłorocznego otwarcia nowej Biblioteki Głównej w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55. W ramach imprezy odbędą się spotkania autorskie, warsztaty i wystawy

Od 16 października do 15 listopada będzie można zobaczyć aż trzy różne wystawy: „35 maja i później… Bohdan Butenko pinxit”, fotografie „Pracownicy biblioteki 2020” autorstwa Agaty Wolszczak oraz grafiki Katarzyny Jezierskiej-Tratkiewicz pt. „Błyski i kreski – okolice w grafice”.

W ramach warsztatów odbędą się z kolei: warsztaty „Las w Słoiku”, liczba osób ograniczona (obowiązują zapisy – 20 października o godzinie 17), warsztaty z podstaw programowania dla dzieci w Multicentrum (obowiązują zapisy – 21 października o godzinie 15) oraz Międzypokoleniowe warsztaty biżuterii (ilość osób ograniczona, obowiązują zapisy – 21 października o godzinie 16).
Nie zabraknie też spotkań: z autorami „Antologii Klubu Poszukiwaczy Słowa” (otwarte, wstęp wolny, ograniczona liczba miejsc – 21 października o godzinie 17), z Joanną Kołaczkowską (bilety: 5 zł – 22 października o godzinie 18), z YouTuberem Kolegą Ignacym (Ignacy Łukowski) w ramach Budżetu Obywatelskiego (otwarte, wstęp wolny, ograniczona liczba miejsc – 23 października o godzinie 18), z Niką Jaworowską-Duchlińską (otwarte, wstęp wolny, ograniczona liczba miejsc – 26 października o godzinie 18) i z Wiolettą Piasecką dla dzieci (28 października o godzinie 12) i dorosłych (otwarte, wstęp wolny, ograniczona liczba miejsc, możliwość zakupu książki – 28 października o godzinie 18).
W ramach Parapetówki odbędzie się również koncert. Piosenki (głównie z lat 60 i 70 ubiegłego wieku) z repertuaru takich wykonawców jak Zbigniew Wodecki, Skaldowie czy Czerwone Gitary zagra duet wokalno-instrumentalny „Ojciec i Syn”. Koncert odbędzie się 25 października o godzinie 17 (bilety: 5 zł).

Tyl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię