LESZNOWOLA Już w najbliższy weekend rozpocznie się 16. edycja Mazowieckiego Wrak Race’u. Załogi będą walczyć o zwycięstwo na specjalnie wytyczonym torze po dawnym EKO Mysiadło.


– W tej chwili jest nieco ponad 50 zgłoszeń ale kolejne wciąż napływają – informuje Łukasz Cabaj z motopisaeczno.pl. – Gdyby ktoś chciał jeszcze wynająć auto to jest taka możliwość nawet w dniu imprezy.
Trasa bieżącego wyścigu będzie wyznaczona w ten sam sposób co w poprzedniej edycji, ale będzie się ją przemierzać w przeciwnym kierunku.
– Pogoda zapowiada się doskonale dlatego straż pożarna będzie polewać tor wodą w przerwach między biegami – zapowiada wiceprezes Automobilklubu Piaseczyńskiego – Krzysztof Gorzkowski, współorganizator imprezy. – Na miejscu będzie po raz pierwszy mobilny punkt zmiany kół, będzie można tam bezpośrednio kupić koło zapasowe i je od razu wymienić – dodaje Gorzkowski.
Pierwszy bieg kwalifikacyjny rozpocznie się o godz. 10. Zakończenie zawodów planuje się na ok. godziny 16. Oprócz widowiskowych wyścigów samochodowych przewidziano konkursy w malowaniu wraka, rzucie oponą w dal i przyciągnie wraka na czas.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię