Wróciła z czterema medalami!

0

PIASECZNO  Znakomicie zaprezentowała się w trakcie lipcowych Mistrzostw Polski 16-latków w Lublinie zawodniczka MKS Piaseczno Martyna Jabłońska

Utalentowana pływaczka wywalczyła łącznie aż cztery medale. W pierwszym dniu mistrzostw Martyna zdobyła srebro na 50 metrów stylem dowolnym i brąz na 100 metrów stylem motylkowym. Następnego dnia było jeszcze lepiej, bo udało jej się zdobyć złoto na 50 metrów stylem motylkowym. Nasza zawodniczka w pięknym stylu popłynęła finał sprinterski 16-latek, poprawiając swój rekord życiowy prawie o pół sekundy (27.59 s.). Na zakończenie dorzuciła jeszcze jedno srebro – tym razem na dystansie 100 metrów stylem dowolnym.

Myślę, że dałam z siebie wszystko – mówi Martyna Jabłońska. – Wprawdzie nie obroniłam swojego corocznego tytułu Mistrzyni Polski 16-letnich juniorek na dystansie 50 m stylem dowolnym, to i tak uważam, że poszło mi całkiem nieźle. Moja „porażka” na każdy kolejny start okazała się motywacją. Wiedziałam, że nie mogę się poddać już po pierwszej konkurencji. Uważam, że nie były to moje najlepsze rocznikowe mistrzostwa i mam oczywiście niedosyt, jeśli chodzi o mój koronny dystans. Udało mi się jednak uzyskać cztery medale na cztery konkurencje, w których startowałam i jest to dla mnie ogromny sukces. Dziękuję mojej klubowej rodzinie pływackiej MKS Piaseczno za doping i wsparcie oraz trenerowi Gabrielowi Turczyńskiemu za sukces, jaki udało mi się odnieść – dodaje młoda medalistka.

Tyl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię