Wrócili z czterema medalami

0

GÓRA KALWARIA KICKBOXING Zawodnicy klubu Fight Club Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria zaprezentowali się znakomicie na styczniowym Grand Prix Polski w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim

Reprezentanci gminy Góra Kalwaria rywalizowali w formule Point Fighting Kadetów Starszych w Kickboxingu. Szczególnie udany start zaliczył zwłaszcza Stanisław Nowicki, który był bezkonkurencyjny w kategorii powyżej 69 kilogramów, a w kategorii do 69 kilogramów – po świetnej i stojącej na wysokim poziomie walce półfinałowej – w pojedynku o złoto uległ minimalnie (w stosunku 15 do 13) swojemu przeciwnikowi, gdzie losy walki ważyły się do samego końca.

Jagoda Karolewska wywalczyła z kolei srebrny medal w kategorii powyżej 65 kilogramów, a do wygrania finału zabrakło najpewniej pełnego wykorzystania swojego potencjału. Ten pojedynek był momentami zbyt statyczny i zachowawczy w jej wykonaniu, ale z pewnością przyniósł kolejne cenne doświadczenia, które powinny zaprocentować w przyszłości. Brąz dołożył jeszcze (w kategorii do 52 kilogramów) Igor Piotrowski, który miał jednak przed sobą naprawdę duże – dosłownie i w przenośni – wyzwanie.

Jego przeciwnik był bowiem od niego… prawie 30 centymetrów wyższy i – pomimo ambitnej walki – tak dużej przewagi warunków fizycznych nie udało się jednak ostatecznie zniwelować.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię