Wspierajmy się lokalnie! Pomagajmy sobie

1

To nie czas na konkurowanie i rywalizację. To chwila na lokalną solidarność i sąsiedzką pomoc. Dlatego dziś zachęcamy nie tylko do lektury naszego „Kuriera Południowego”, ale także „Przeglądu Piaseczyńskiego”.

Obie gazety dystrybuowane są bezpłatnie, dzięki reklamom i ogłoszeniom zamieszczanym przez głównie lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców. Trudny czas związany z sytuacją epidemiczną w kraju uderza w całą gospodarkę i jest mocno odczuwany także na lokalnym rynku. Wiele firm zawiesiło lub ograniczyło swoją działalność, niektóre wstrzymały reklamę, inne uznały, że właśnie ona pozwoli szybciej wyjść z niewątpliwego kryzysu jaki nas czeka.

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

Zachęcamy Was do wspierania lokalnych firm i do lektury lokalnej prasy. Przegląd Piaseczyński ukazuje się w środy, Kurier Południowy w piątki. W każdej z gazet znajdziecie informacje z powiatu piaseczyńskiego oraz oferty reklamowe lokalnych firm.
W dobie zagrożenia epidemicznego należy się wspierać i wzajemnie sobie pomagać. Jeśli prowadzicie firmy, a ograniczyliście czas pracy, warto wskazać najbliższy lokalny punkt z podobnymi usługami czy towarami. Okazując sobie życzliwość i sąsiedzką pomoc łatwiej będzie nam przetrwać ten trudny czas.

Ostatni numer Kuriera Południowego możecie znaleźć tutaj.

Ostatni numer Przeglądu Piaseczyńskiego dostępny jest tutaj.

Kamil Staniszek

1 KOMENTARZ

  1. A co zrobić gdy pracodawca zamiast wspierać pracowników, którzy pracują w firmie i zdalnie, zastrasza i przymusza ich do pracy na prywatnych urządzeniach, które niekoniecznie są dobrze zabezpieczone. Kto będzie odpowiadał za ewentualne wycieki danych? Kto będzie odpowiadał za błędy, które powstaną w dokumentach w wyniku pracy w stresie i nie odpowiednich warunkach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię