Wspólna zumba na rynku już w niedzielę

0

PIASECZNO Już w dziś 13 czerwca o godzinie 17 odbędzie się wyjątkowa impreza taneczna „Jerusalema Dance Flashmobe Piaseczno”. Na piaseczyńskim rynku spotkają się zaprzyjaźnione instruktorki Zumba Fitness, by porwać mieszkańców naszych okolic do zabaw

To już kolejna impreza z cyklu piaseczyńskich flash mob’ów. Pierwsza odbyła się we wrześniu ubiegłego roku i skupiła setki osób, zarówno zaangażowanych w całą akcję, jak i przypadkowych przechodniów. Główny punkt eventu to zatańczenie jednej, prostej choreografii przez wszystkich, których porwą rytmy piosenki. Na koniec pamiątkowe zdjęcie.
Do zabawy zaproszą wesołe i pełne energii: Agnieszka Musioł – Posyniak (Organizator) , Aneta Kornecka, Magdalena Wierzbowicz, Karolina Moczulak, Magdalena Rarak, Patrycja Binkowska, oraz wspierająca całą akcję Monika Sapińska.
Wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Taniec łączy ludzi” i ma na celu zintegrowanie wszystkich, dla których taniec jest pasją, a także zainspirowanie tych, którzy jeszcze tej pasji w sobie nie odkryli oraz pokazanie, ile uśmiechu i wspaniałej energii niesie ze sobą wspólne szaleństwo na parkiecie. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Biletem wstępu jest uśmiech.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię