PRAŻMÓW Jeszcze tylko do końca lipca można pomóc szkole i mieszkańcom z Uwielin w wygraniu wyposażenia ogólnodostępnego placu zabaw – podwórka talentów Nivea


Społeczność Uwielin jako jedyna w powiecie piaseczyńskim stara się o bogato wyposażony i nowoczesny plac zabaw od producenta kosmetyków. Aby wziąć udział w konkursie najpierw trzeba było nakręcić film prezentujący talenty dzieci, który przekona jury. W przypadku Zespołu Szkół w Uwielinach to się udało. Do organizatora napłynęło aż 600 filmów, do drugiego etapu wybrano spośród nich 200.

Teraz wszystko w rękach internautów, ponieważ na terenie Polski powstanie 20 podwórek talentów. Uwieliny póki co cały czas znajdują się w zwycięskiej pierwszej dwudziestce, ale zostały jeszcze dwa tygodnie do końca glosowania.

– Bardzo dziękujemy wszystkim stale głosującym i jednocześnie proszę niezdecydowanych o wiarę, że razem naprawdę możemy wygrać plac zabaw – mówi Teresa Wójcicka, sołtys Uwielin.

Urządzeń do zabawy i nauki, które można wygrać, próżno szukać na innych placach zabaw. Podwórko będzie podzielone na na trzy strefy: sportową, naukową oraz artystyczną. W pierwszej zostanie zamontowanych siedem zabawek (w tym trampolina), w naukowej znajdzie się m.in. planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Z kolei dzieci chcące rozwijać talenty artystyczne będą miały do dyspozycji tablice muzyczne, teatrzyk oraz tubę do rozmów.

Aby taki obiekt (podkreślmy: ogólnodostępny) znalazł się w Uwielinach, trzeba codziennie oddawać głos na tą lokalizację na stronie: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/445-uwieliny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię