Wszywano metki markowych ubrań!

0

TARCZYN Policjanci z Piaseczna odkryli nielegalny zakład specjalizujący się w naszywaniu zastrzeżonych znaków towarowych znanych światowych marek na ubraniach.

Policjanci na co dzień pełniący służbę w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą w Piasecznie ustalili, że w Tarczynie może znajdować się zakład, z którego mogą pochodzić dystrybuowane w Polsce ubrania z fałszywym oznaczeniem marki, jakości i pochodzenia.
W wyniku przeprowadzonych ustaleń, mundurowi weszli do jednego z domów. Wewnątrz zastali działający na szeroką skalę nielegalny zakład, w którym umieszczano na odzieży znaki towarowe znanych światowych marek.

Policjanci zabezpieczyli tysiące metek, wszywek i innych elementów mających świadczyć o producentach ubrań. Zabezpieczono również urządzenia do ich mocowania.

W tej sprawie policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zorganizowanie tego przedsięwzięcia. 53- letni obywatel Armenii trafił do policyjnej celi. Wprowadzanie do obrotu towarów z podrobionym znakiem towarowym zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

ab

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię