Wtorek z Tadeuszem Drozdą

1

PIASECZNO Wszystkich wielbicieli satyryka Tadeusza Drozdy ucieszy fakt, że 26 listopada będą mogli obejrzeć jego występ w piaseczyńskim Domu Kultury

Tadeusz Drozda zobaczymy podczas “WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza”. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski. Raz w miesiącu, przed piaseczyńską publicznością występują autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Są to spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

Tadeusz Drozda – satyryk, komik, aktor i konferansjer. Debiutował w stworzonym przez siebie i Jana Kaczmarka wrocławskim kabarecie „Elita”. Był twórcą i prezenterem programu „Dyżurny Satyryk Kraju”, prowadził również program „Śmiechu Warte” oraz talk-show „Herbatka u Tadka”. Autor i kompozytor piosenek, m.in. „Parostatek” wykonywanej przez Krzysztofa Krawczyka.

WTOREK Z SATYRĄ czyli MAREK MAJEWSKI ZAPRASZA. Spotkanie z Tadeuszem Drozdą. Miejsce: Piaseczno, Dom Kultury, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 złotych (zakup będzie możliwy na 2 tygodnie przed wydarzeniem).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię