Wyasfaltowano Postępu, ale droga na razie będzie zamknięta. Dlaczego?

2

LESZNOWOLA Kilka dni temu wykonawca ułożył nową nawierzchnię na ulicy Postępu, na odcinku od Leśnej do Słonecznej. Cały czas droga jest jednak zamknięta dla ruchu. Okazuje się, że w najbliższym czasie to się nie zmieni


Na Postępu jest już nowy asfalt. Wymalowano linię rozgraniczającą jezdnie i przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Borową i Fabryczną. Ciąg pieszo-rowerowy po wschodniej stronie drogi nie jest jeszcze gotowy i nie wiadomo kiedy powstanie, bo póki co na Postępu nie toczą się żadne prace.
– Mogli by tę drogę już otworzyć, ułatwiłoby to życie wielu kierowcom, którzy cały czas muszą jeździć objazdami – podsumowuje pan Marek, nasz czytelnik.
Otworzymy Postępu, ale dopiero wtedy, gdy zostanie przebudowane skrzyżowanie ze Słoneczną, na co wykonawca ma czas do końca tego roku – mówi Joanna Grela z biura promocji powiatu. – Poza tym Postępu jest jeszcze niegotowa, przy drodze nie ma ciągu pieszo-rowerowego. 
A co z przebudową ulicy Mazowieckiej na odcinku od Leśnej do ronda przy Żwirowej? Z naszych informacji wynika, że po przebudowaniu skrzyżowania przy Tolku i otwarciu wyremontowanego odcinka Postępu rozpocznie się budowa ronda na skrzyżowaniu z Leśną. Może to być dopiero wiosną przyszłego roku, bo wykonawca na realizację całego zadania ma czas do czerwca. Ostatnim etapem będzie zmodernizowanie ulicy Mazowieckiej na odcinku od Leśnej do Żwirowej.

CZYTAJ TAKŻE:  Przebudowa ulicy Głównej, autobus pojedzie inną trasa

TW

2 KOMENTARZE

  1. A pewnie że tak, nie otwierać! Bo jak otworzycie to ludzie popsują. A tak będzie sobie stała pusta, nowa droga i oko starosty cieszyła, Będzie w sam raz na wybory do przecinania wstęgi.

  2. Gratulujemy wykonawcy ultra szybkiego wykonania odcinka Postępu !! Może wiedząc jak ważna jest to inwestycja dołoży staranności i wykona ronda do końca tego roku, a starosta dopuści poszczególne etapy do eksploatacji (może warto bo korki sa gigantyczne).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię