Wyasfaltowano Postępu, ale droga na razie będzie zamknięta. Dlaczego?

2

LESZNOWOLA Kilka dni temu wykonawca ułożył nową nawierzchnię na ulicy Postępu, na odcinku od Leśnej do Słonecznej. Cały czas droga jest jednak zamknięta dla ruchu. Okazuje się, że w najbliższym czasie to się nie zmieni


Na Postępu jest już nowy asfalt. Wymalowano linię rozgraniczającą jezdnie i przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Borową i Fabryczną. Ciąg pieszo-rowerowy po wschodniej stronie drogi nie jest jeszcze gotowy i nie wiadomo kiedy powstanie, bo póki co na Postępu nie toczą się żadne prace.
– Mogli by tę drogę już otworzyć, ułatwiłoby to życie wielu kierowcom, którzy cały czas muszą jeździć objazdami – podsumowuje pan Marek, nasz czytelnik.
Otworzymy Postępu, ale dopiero wtedy, gdy zostanie przebudowane skrzyżowanie ze Słoneczną, na co wykonawca ma czas do końca tego roku – mówi Joanna Grela z biura promocji powiatu. – Poza tym Postępu jest jeszcze niegotowa, przy drodze nie ma ciągu pieszo-rowerowego. 
A co z przebudową ulicy Mazowieckiej na odcinku od Leśnej do ronda przy Żwirowej? Z naszych informacji wynika, że po przebudowaniu skrzyżowania przy Tolku i otwarciu wyremontowanego odcinka Postępu rozpocznie się budowa ronda na skrzyżowaniu z Leśną. Może to być dopiero wiosną przyszłego roku, bo wykonawca na realizację całego zadania ma czas do czerwca. Ostatnim etapem będzie zmodernizowanie ulicy Mazowieckiej na odcinku od Leśnej do Żwirowej.

TW

2 KOMENTARZE

  1. A pewnie że tak, nie otwierać! Bo jak otworzycie to ludzie popsują. A tak będzie sobie stała pusta, nowa droga i oko starosty cieszyła, Będzie w sam raz na wybory do przecinania wstęgi.

  2. Gratulujemy wykonawcy ultra szybkiego wykonania odcinka Postępu !! Może wiedząc jak ważna jest to inwestycja dołoży staranności i wykona ronda do końca tego roku, a starosta dopuści poszczególne etapy do eksploatacji (może warto bo korki sa gigantyczne).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię