Wybieramy elegancką walizkę na służbowy wyjazd

0
art. promocyjny

Często jeździsz w delegacje i potrzebujesz praktycznej, a przy tym stylowej i trwałej walizki? Jak wybrać tę, która najlepiej sprawdzi się w takiej roli?

Pojemność walizki dla podróżujących służbowo

Dobrze dobrany rozmiar bagażu jest bardzo istotny. Walizka powinna pomieścić wszystko, czego potrzebujesz, a jednocześnie zapewnić maximum komfortu, szczególnie jeśli będziesz z nią podróżować często, przesiadać się, zmieniać środki lokomocji. Najczęściej zakłada się, że na 3-dniowy wyjazd wystarczy tzw. kabinówka o pojemności 30-40 l. Delegacja na 4-7 dni wymaga już dużego bagażu rejestrowanego, czyli walizki na 60-80 l, na dłuższe pobyty poza domem zaś powinniśmy zabierać walizki 90l i większe.

Praktyczna walizka w delegacje

Aby ułatwić Ci częste wyjazdy, przyspieszyć proces pakowania się, a następnie łatwe odnajdywanie poszczególnych elementów bagażu, wielu producentów walizek dba o dobrą organizację ich wnętrza. Fantastycznie, jeśli pojawią się w nim kieszenie, przegródki, pasy zabezpieczające zawartość itp.

Na uwagę zasługuje także sama konstrukcja walizki. Powinna być lekka, ale jednocześnie trwała i solidna. Sztywne pokrycie z tworzywa sztucznego będzie najlepszym wyborem dla podróżujących samolotem. Taka walizka posłuży latami, niezmiennie chroniąc swoją zawartość przed zniszczeniem.

Rozważ zakup walizki z zamkiem szyfrowym. Dzięki niemu zyskasz pewność, że Twoje rzeczy osobiste, dokumenty, nie trafią w niepowołane ręce.

Elegancka walizka dla jeżdżących w interesach

Podróże biznesowe wymagają od nas przeważnie odpowiedniego stylu. Reprezentujemy sobą firmę, dlatego przez cały czas trwania podróży musimy wyglądać profesjonalnie. Dobrej jakości walizka, to nie tylko inwestycja na lata, ale również doskonałe dopełnienie szykownego stroju. Wybierając walizkę, zwróć uwagę nie tylko na jej rozmiar i funkcjonalne wnętrze, ale także to, jak prezentuje się z zewnątrz. Zawsze sprawdzają się uniwersalne walizki czarne i granatowe, ale dobrym pomysłem będzie też złota, beżowa czy bordowa. Zdecydowanie dobrze jest kupić taką, która będzie się czymś wyróżniać, szczególnie jeśli będziesz latać samolotem. Walizka zdobiona napisem, wzorem, żłobieniami szybko wyróżni się spośród innych bagaży na taśmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię