Wybierz szkołę i przedszkole z Kurierem Południowym

5

Już dziś na łamach Kuriera Południowego ukazał się dodatek tematyczny poświęcony przedszkolom i szkołom, skierowany do osób, które w najbliższym czasie staną przed wyborem placówki

Czytelnicy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą w specjalnej tabeli, która jest formą zestawienia ofert poszczególnych placówek oświatowych. Tabela ukazała się w wersji papierowej gazety w nakładzie 60 tys. egz. oraz na podstronie edukacyjnej największego piaseczyńskiego portalu informacyjnego PiasecznoNews.pl

AB

5 KOMENTARZE

 1. Chcesz być niewysłuchany,spławiany ,żle traktowany przez szefową szkoły,a dziecko niedouczone i zagubione w tłumie-ZAPRASZAMY DO SP NR 1 AL.KALIN lub ŚWIĘTOJAŃSKA.
  Przeczytajcie artykuł-” Nauczyciele odchodzą , to ponoć normalne”-NADAL JEST AKTUALNY…
  a ten kto nie wierzy niech wyśle tam dziecko i płacze pózniej razem z nim.
  Pozdrawiam

 2. Dodaj-zastraszeni nauczyciele o ile jeszcze zostaną po wakacjach.
  Nie znacie dnia ani godziny-kiedy nauczyciel powie dosc ,koniec żlego traktowania w pracy-i pojdzie sobie- a Wasze dziecko zostanie z ???

 3. Pani Dyrektor nie szanuje nauczycieli z Al.Kalin (Gimnazjum nr 2), niestety sporo nauczycieli odeszło, nie potrafiła zatrzymać, bo myślała, że znajdzie z otwartymi drzwiami innych. A być może dla Pani Dyrektor to forma wygodna, bo nauczyciel dobry i długo pracujący jest nie wygodny, a nowy nauczyciel za nim się rozejrzy to i rok szkolny zleci i nie przeciwstawi się dyrekcji. Niestety nauczyciele z łapanki nie dają rady lub odchodzą w ciągu roku.

 4. Pani Dyrektor nie szanuje nauczycieli z Al.Kalin (Gimnazjum nr 2), niestety sporo nauczycieli odeszło, nie potrafiła zatrzymać, bo myślała, że znajdzie z otwartymi drzwiami innych. A być może dla Pani Dyrektor to forma wygodna, bo nauczyciel dobry i długo pracujący jest nie wygodny, a nowy nauczyciel za nim się rozejrzy to i rok szkolny zleci i nie przeciwstawi się dyrekcji. Niestety nauczyciele z łapanki nie dają rady lub odchodzą w ciągu roku.

 5. Kiedyś to była szkoła a teraz to przechowalnia,czasem niebezpieczna ,niestety.
  Szkoda ,że nasi włodarze dopuścili do tego mianując taką dyrektorkę.
  Biedne dzieciaki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię