Wybory rozstrzygnięte!

41

PIASECZNO/PRAŻMÓW/GÓRA KALWARIA Mamy nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych na burmistrzów i wójta. W Piasecznie zdecydowanie wygrał Daniel Putkiewicz (nieoficjalnie wiemy, że aż 70:30). W Górze Kalwarii zwyciężył Arkadiusz Strzyżewski (63:37 proc – nieoficjalnie). W Prażmowie o włos (60 głosami) wygrał Jan Adam Dąbek.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w Piasecznie Daniel Putkiewicz (PO i koalicjanci) otrzymał 18 929 głosów, a w Wojciech Ołdakowski (PiS)) 8082 głosów.

41 KOMENTARZE

 1. PiS-owi odbiła się koalicja z PO. Przez 4 lata lans PO w powiecie a Oldakowski bierny a nawet więcej – lansowal kolegów z PO. I takie są efekty

   • Polityka PIS do d… Lepszy olbrzymi deficyt, serki miliardów – tylko z VAT mafie kradną do sprzedania zostały im tylko lasy a potem ostatni gasi światło a polaczki w jasyr.

  • Oldakowski to typowy pisiur. Zatrudnił o 1/3 więcej ludzi w starostwie niż było wcześniej. Dał robotę swoim. Pracy w starostwie nie przybyło A że gmina płaci im pensje z naszych podatków to co z tego? Stac nas na wyrzucanie kasy w błoto. Ale kretyni i glosujacy na PiS i tak by wyli z radości że ich barachło wygrało.
   Na szczęście w Piasecznie więcej jest ludzi myślących.

 2. Jestem całym sercem za PiS (sumienie nie pozwala mi na popieranie folksdojczów z PO), ale muszę przyznać że PiS stacza się z równi pochyłej. Kampania wyborcza PiS do samorządów to był obraz nędzy i rozpaczy. Wszędzie tam, gdzie kandydaci startowali z listy PiS lub przez PiS byli popierani – była sromotna klęska. Do tej klęski przyczyniła się, w znacznym stopniu, TVP Kurskiego. Czasami zastanawiam się, czy Kurski nie jest agentem PO. Telewizja zarządzana przez niego przynosi PiS-owi wiele szkód.
  PiS ma słabiutkie kadry. Na samych dołach politycy tej partii są, w większości, zacietrzewionymi prostakami, bez kultury osobistej. Wydaje im się, że wszystko mogą. Przykro mi na to, jako zwolennikowi tej partii, patrzeć.
  Myślę, że wybory do Parlamentu Europejskiego to będzie gwóźdź do trumny PiS. A do sejmu i senatu – to będzie klęska. Prowadzenie negatywnej kampanii nie przyniosło skutku. Trzaskowski, Adamowicz i Majcher nie wygrali dlatego, że są wspaniali. Wygrali, bo pluto na nich przez 24 godziny na dobę. Ludzi zagłosowali na nich na zasadzie przekory. Taki to polski charakter.
  Czy PiS wyciągnie z porażki samorządowej wnioski? Raczej nie. Za dużo w tej partii zacietrzewionych pajaców.

  • I wiedząc to wszystko z całego serca popierasz PiS? Dziwne tym bardziej że możesz głosować na inne partie, ugrupowania czy kandydatów niezależnych.

   • Najlepiej na partię POpłuczyn namocniej działających na zgubę kraju – potężne afer, vat miliardami wyciekający do swoich a vice czaskowskiego był chłopcem na posyłki u mafii taki nowoczesny ale mają wiernych użytecznych idiotów jak to w mafii.

 3. Cudowna wiadomość. Nie myślałam, że polityka spowoduje, że któregoś dnia wstanę rano szczęśliwa. Dzisiaj mordka mi się śmieje jak rzadko kiedy. Żegnam pissiorku.

  • Jesteś głupi i nie wiesz że uchodźcy są od dawna. Poczytaj statystki i zobaczysz że za rządów PiS przyjechało ich do Polski kilka tysięcy więcej niż za rządów PO. Nie wierzysz w statystyki to blisko pl. Unii lubelskiej w warszawie jest biuro ds uchodźców i zobacz jakie sa przed nim kolejki ciapatych. Tak więc nie piernicz głupot w które tylko debile wierzą. A jeśli jesteś jednym z nich to nie pokazuj tego publicznie takimi komentarzami.

 4. kolega 'konserwa’ ma rację, przemożny wpływ środków masowego przekazu na tzw. polskie poprawne czyli lewackie myślenie. Jak w 1939 byli tacy, którzy niemieckich żołdaków w Piasecznie i Górze Kalwarii witali chlebem i solą. Nie tylko Łódź i Pabianice. O krzywdach ludzkich nie wspomnę, temat znany powszechnie – kto wie może miał wpływ decydujący?.
  Teraz to i do 2-3 milionów możemy przyjąć gości a Afryki i Azji, będzie ciekawie i wesoło. Wzbogacenie kulturowe.

 5. Wybrali ich to wygrali… Gratulacje. Żeby zaraz nie było drugiego, trzeciego Linina z osiedlem dla uchodźców, albo na ulicach namiotów z namawianiem do Islamu jak to jest np w Dreźnie.
  Oby chociaż nie było gorzej jak jest…:-(

 6. Czy Nowy Burmistrz (już nie wice-) będzie miał odwagę usunąć wieloletnich nierobów z „Infrastruktury” i „Geodezji”
  odpowiedzialnych za sprawy odwodnienia terenów objętych urzędowymi planami zagospodarowania przestrzennego?

 7. Ciemnogród to wszyscy ci co głosowali za PO ,mają wyprane mózgi . Jest mi bardzo przykro że historia się powtarza.,ale w góre serca ,,Jeszcze Polska nie zginęła,,.Bóg Honor I Ojczyzna.

 8. 3/4 idiotów w Piasecznie ! Nie lubię pis, wolałabym niezależnego kandydata. I tak w I turze głosowałam. W II turze mając do wyboru przedstawiciela niemieckiej partii (partii zbudowanej z funduszy niemieckiego BND), działającej na szkodę państwa Polskiego, a przedstawiciela żydopisu – czyli w zasadzie wybór żaden – należało głosować na pis. A tak znowu gościem w Domu Kultury będzie michnik i całe dość silne w Piasecznie kodziarstwo. Dodatkowo dać władzę komuś kto już ją miał (i zrobił tyle, że przed wyborami rozkopali Piaseczno)zamiast na kogoś innego, nowego – choćby dla sprawdzenia jak będzie, czy gorzej czy lepiej – dno dna. Brawo Piaseczynianie. Tylko potem nie płakać, że blok przy bloku, parkingów nie ma a jak są to płatne, że to, że tamto… , że pewnie niedługo będziemy witać muslimów i oglądać ich dooooopy wypięte na ulicach, będziemy się bać itd jtp ……nie płakać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię