Wybrano nowe logo Piaseczna! Jak Wam się podoba?

3

PIASECZNO Zakończyło się głosowanie na logo dla gminy Piaseczno. W konkursie wygrało logo nr 1, które zdobyło łącznie 155 głosów (66 w głosowaniu internetowym oraz 89 na papierowych formularzach). Łącznie oddano 291 głosów.

Konkurs na opracowanie projektu graficznego logo gminy Piaseczno został ogłoszony 12 czerwca 2018 roku. Zakwalifikowało się do niego 347 projektów z całej Polski. Następnie powołana przez burmistrza komisja konkursowa wybrała 3 propozycje, które zostały poddane pod głosowanie mieszkańców gminy. Głosowanie trwało od 27 sierpnia do 21 września i było możliwe przez internet dla osób posiadających Piaseczyńską Kartę Mieszkańca oraz poprzez formularz papierowy – osobiście w Referacie ds. Obsługi Karty Mieszkańca.
Zgodnie z zapisami regulaminu konkursowego skontaktujemy się z autorem zwycięskiej pracy, aby podpisać umowę na realizację księgi identyfikacji wizualnej Gminy Piaseczno, w oparciu o zwycięski projekt logo – zapowiada urząd.

AB/inf

3 KOMENTARZE

  1. Więcej projektów niż głosujących. Hahaha. Po tym widać gdzie tak na prawdę mieszkańcy mają to logo, czyli w d*pie. Kto to w ogóle chciał?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię