Wybuch gazu na czwartym piętrze! Z mieszkania wyleciały okna, kobieta poparzona [AKTUALIZACJA]

3

KONSTANCIN-JEZIORNA Do wybuchu doszło w jednym z mieszkań na czwartym piętrze przy ul. Bielawskiej. Na miejscu jest 7 zastępów straży pożarnej, policja i karetka pogotowia. Jedna osoba została poszkodowana

– Prawdopodobnie wybuchła kuchenka gazowa, udzielana jest pomoc poszkodowanej kobiecie – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
– Kobieta, która znajdowała się w mieszkaniu teraz przebywa w karetce – mówi nasz reporter, który dotarł na miejsce zdarzenia.
– Z lokalu wyleciały szyby, poszkodowana ma niewielkie oparzenia – mów mł. bryg. Łukasz Darmofalski. – Gaz został zakręcony, sprawdzane są inne lokale, ale nie ma decyzji o ewakuacji mieszkańców całego bloku.

AB

24 sierpnia, godz. 11.40
– Wykluczyliśmy wybuch butli z gazem – informuje asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Przypuszczalną przyczyną eksplozji mógł być wybuch aerozoli zgromadzonych przez kobietą. Postępowanie w tej sprawie wciąż jest prowadzone.

 

3 KOMENTARZE

  1. “Prawdopodobnie wybuchła kuchenka gazowa” …hm… a co to za model , może wojsko zainteresuje wybuchowa kuchenka? Kuchenki nie wybuchają Panie redaktorze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię