KONSTANCIN-JEZIORNA Teatr Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury zaprasza na spektakl „Wybuch”, który wstrząśnie konstancińską sceną jutro o godz. 19. To przejmujące przedstawienie grupy teatralnej AD REM z zaskakującą i wciągającą fabułą


„Wybuch” w reżyserii Ewy Cielesz jest studium charakterów i reakcji ludzi w obliczu tragedii, jaką jest eksplozja na peronie dworca kolejowego. Uwięzieni podróżni nie mają możliwości wydostania się z zasypanego podziemia. Nadzieja na pomoc z zewnątrz, próba zorganizowania się w ekstremalnych warunkach, wreszcie zaskakująca wiadomość dają obraz zachowań ludzkich w niecodziennej sytuacji.

Interesujące postaci, świetna gra aktorów, wciągająca i zaskakująca fabuła to wybuchowa mieszanka, która gwarantuje teatralne emocje na najwyższym poziomie. Obsada: Anna Janczak, Marcin Janczak, Katarzyna Sosnowska, Paweł Pocztarski, Szymon Śliwiński, Wioleta Kogut, Robert Kogut, Michał Kędryna, Katarzyna Łokieć, Rafał Łukaszewicz, Anna Cielesz. Bilety w cenie 10 zł do kupienia w kasie przy ul. Mostowej 15 lub na stronie internetowej KDK.

Grupa dorosłych aktorów-amatorów AD REM powstała w 2012 roku. Ma na swoim koncie cztery spektakle, świetnie przyjęte przez publiczność. Oprócz „Wybuchu” również „Koniec świata” , „Piwo gratis”i „Wino porzeczkowe”. Jak mówią członkowie grupy „chwile spędzone na warsztatach i próbach w gronie ludzi pełnych pasji i zapału do nowych wyzwań, pozwalają na oderwanie się od szarej codzienności, wzbogacenie własnej osobowości i spełnienie marzenia – bycia kimś innym – co daje tworzenie kreacji aktorskiej.” Grupę prowadzi reżyserka, pisarka, nauczycielka i instruktorka teatralna Ewa Cielesz. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych, a także krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Wydziału Reżyserii. Zafascynowana teatrem i poezją pisze scenariusze, opowiadania, wiersze dla dzieci i dorosłych. Opublikowała m.in. „Dla was dzieciaki” , „Skarby z szuflady”, „Sentymenty”, „Między jasnością i czernią” oraz powieści „Niskie drzewa” i cykl „Córka cieni”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię