Wyciek ropy z tira! Ruch wahadłowy

5

PIASECZNO Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy jadący z Piaseczna w stronę Tarczyna. W Zalesinku doszło do wycieku oleju napędowego z tira.

– Wyciekło ok. 300 litrów, w tej chwili paliwo jest zbierane zarówno z pobocza jak i z jezdnia – informuje st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Zbiornik uległ rozszczelnieniu, paliwo, które nie wyciekło zostanie przepompowane. Na miejscu są dwa zastępy państwowej straży i jeden ochotniczej.

AB/ fot. WPI Taxi Piaseczno

 

WPI TAXI Piaseczno

5 KOMENTARZE

  1. Czepiasz się mało istotnych szczegółów. Też bym napisał tir a tir to chyba najczęściej ciężarówka? To auto na zdjecach wygląda na ciągnik siodłowy z naczepą – Tir-em, znaczy się, być nazwane nie może bo małej niebieskiej tabliczki nie posiada czyli nie uczestniczy w transporci międzynarodowym? Z tą tylko różnicą, że autem ciężarowym można nazwać np.: skodę octavię z kratką a jak napiszesz tir to 90% ludzi będzie się kojarzyło z ciągnikiem siodłowym z naczepą lub tandemem, choć oczywiście do transportu międzynarodowego używane są różnego rodzaju pojazdy. Pytanie do innych forumowiczów: z jakim konkretnie pojazdami kojarzy się wam zwrot tir i nie chodzi mi o rozwinięcie skrótu?

  2. Strażacy z PSP Piaseczno nie mają już sprawnego samochodu Ratownictwa Technicznego bardzo dużą ilość sprzętu przewożą starym Volkswagenem ??? Czy mieszkańcy są bezpieczni?

  3. Prośba do redaktorów Piaseczno news proszę o sprawdzenie jakości sprzętu w PSP Piaseczno ponieważ samochód Ratownictwa technicznego jest nie sprawny strażacy boją się nim jeździć teraz sprzęt ratownictwa technicznego byle jak jest ułożony na starym 20 letnim volkswagenie
    Kolejna informacja samochód ratownictwa technicznego już od dawna nie przewozi wody w swoim zbiorniku ponieważ tym samochodem nie da się jeździć !!!
    Podnośnik jest praktycznie nie użyteczny do działań na terenie powiatu drzewa itp są teraz piękne samochody z drabiną bardzo źle również jest jeżeli chodzi o sprzęt do ratownictwa technicznego (rozcinanie karoserii ) uwalnianie ludzi z wypadków jest to sprzęt przestarzały wręcz zabytkowy. Jednostki OSP mają o 100 % lepszy sprzęt niż PSP. PSP nie ma czym ratować ludzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię