Walczy o chodnik między sklepami

4

LESZNOWOLA – Czy między marketem Biedronki, a znajdującym się obok parkiem handlowym przy ul. Słonecznej w Magdalence nie można poprowadzić normalnego chodnika? – zastanawia się pani Grażyna, nasza czytelniczka


Pani Grażyna często robi zakupy zarówno w niewielkim centrum handlowym, jak i znajdującej się obok Biedronce.
Te dwa obiekty nie zostały w żaden sposób skomunikowane – mówi nasza czytelniczka.
W efekcie ludzie wydeptali ścieżkę przez pas zieleni. Jest tam glina, jak popada od razu robi się błoto. Czy nie można zrobić tam normalnego przejścia?
Pani Grażyna postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wystąpiła do właściciela parku handlowego z pytaniem, czy mógłby położyć na ścieżce kilka betonowych płyt.
Uzyskałam odpowiedź, że nie da się tego zrobić, bo graniczny teren należy do Biedronki – opowiada. – Dlatego poprosiłam o to samo Biedronkę. Moje zgłoszenia sieć przyjmowała cztery razy, nadając im numery porządkowe. Nic to jednak nie dało, żadna odpowiedź do mnie nie dotarła, a klienci sklepu i pobliskiego parku nadal chodzą po błocie. Wierzę, że w końcu ktoś zainteresuje się tym problemem i go rozwiąże.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Rossmann sprzedaje chemie i Biedronka też- kto komu chodnik zrobi w Piasecznie przy Kościuszki wis /wis Biedronki jest taki pasaż handlowy gdzie jest PARKING ZAGRODZONY OD DAWNA BO SIE NIE MOGĄ DOGADAĆ .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię