Wygrana na koniec rundy

0

PIŁKA NOŻNA, EKSTRALIGA KOBIET, KS GOSIRKI PIASECZNO – AZS UJ KRAKÓW 2:0 Ostatnia kolejka rundy jesiennej rozgrywek Ekstraligi Kobiet była okazją, żeby udać się na przerwę zimową w nieco lepszych humorach. Warunkiem było jednak zdobycie trzech punktów z beniaminkiem z Krakowa


    Od samego początku spotkania widać było u podopiecznych Mariusza Malarza odpowiednie przygotowanie – zarówno mentalne, jak i pod względem sportowym. To Gosirki dyktowały tego dnia warunki gry na boisku i pod koniec pierwszej połowy przyniosło to wymierny efekt. W 44. minucie gola z rzutu karnego zdobyła Magda Dudek, dla której było to kolejne ważne trafienie w tym sezonie. Wynik spotkania ustaliła w drugiej połowie Katarzyna Orzepowska, która – po ładnej akcji prawym skrzydłem – wykorzystała dobre dogranie Anny Ciupińskiej.
Jedynym minusem meczu z AZS była kontuzja Magdy Dudek, która wyeliminowała ją z treningów na około miesiąc.

Grzegorz Tylec

Magda Dudek, kapitan KS Gosirki Piaseczno

Oczywiście cieszy nas zwycięstwo na koniec rundy. Dopisanie trzech punktów pozwoli spędzić nam zimę na dobrym, ósmym miejscu w lidze. Jeżeli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolona z tego jaki poziom ostatnio prezentowałam. Najważniejszy jest zespół, ale równie mocno cieszą mnie ostatnio zdobyte bramki. Siedem trafień, które udało mi się zdobyć jest wynikiem ciężkiej pracy, którą niektórzy doceniają. Mimo urazu w meczu z Krakowem, zapisuję przy rozegranej rundzie ogromny plus. Zimę chcemy solidnie przepracować, by na wiosnę zdobywać kolejne punkty. Priorytetem będzie utrzymanie obecnego składu. Zobaczymy, jak będą wyglądały nadchodzące tygodnie i co przyniesie okienko transferowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię