Wyjątkowy świąteczny kiermasz w szkole

1

PIASECZNO Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 przy ulicy Szkolnej 14 odbędzie się kiermasz świąteczny „Kraina świętego Mikołaja”. Impreza rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do 18

 

Organizatorem kiermaszu jest Rada Rodziców, która zaprasza na niego wszystkich mieszkańców Piaseczna. Impreza organizowana jest po przerwie spowodowanej pandemią i ma na celu nie tylko integrację szkolnej społeczności, ale też zebranie środków mających wspierać działalność regulaminową Rad Rodziców.
– Chcemy pomóc też jednej z uczennic SP nr 5, która cierpi na niskorosłość – mówi Jarosław Wronowski, zaangażowany w przygotowywanie imprezy. – Wszystkie stoiska oferujące artykuły rękodzielnicze, ozdoby, wypieki czy przetwory będą obsługiwane przez szkolną społeczność. Nikt nie liczył swojej pracy, dlatego zapewniam, że ceny będą atrakcyjne.
W sumie w szkolnych korytarzach stanie aż 30 stoisk. Z kolei na sali gimnastycznej powstanie gigantyczny i całkowicie bezpłatny plac zabaw dla najmłodszych. Będzie funkcjonowała też karczma szkolna, loteria fantowa, a animatorzy zorganizują mnóstwo atrakcji dla dzieci.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię