Wyjechał bmw i zaginął! Mateusza poszukuje zrozpaczona rodzina

0

PIASECZNO Z niedzieli na poniedziałek zaginął Mateusz S*. Po raz ostatni był widziany przy ulicy Orężnej w Piasecznie o godzinie 5 rano. Mężczyznę poszukuje rodzina

Mateusz S* ma około 1,60 cm wzrostu, włosy proste, ciemne, krótkie i przystrzyżone boki, oczy niebieskie, a między jedynkami na górze ma prześwit. Wyjechał samochodem BMW 3 z roku 2008, kolor ciemny granat/czarny o numerze rejestracyjnym WN4258J. Był ubrany w granatowy T-shirt, ciemne dżinsowe spodnie i buty sportowe.
Pytaliśmy bardzo wiele osób, ale nikt go od tamtej pory nie widział – informuje rodzina zaginionego. – Jeśli wiecie cokolwiek na temat tego, gdzie może się znajdowaćprzebywać, co się z nim stało, bardzo prosimy o kontakt. Liczy się każda wskazówka! Może pamiętacie, że ostatnio mówił o jakimś wyjeździe, miał jakieś plany? Bardzo prosimy o wszystkie informacje, nawet najdrobniejsza, bo my- jego rodzina- odchodzimy od zmysłów. Mateusz – jeśli to czytasz, bardzo Cię prosimy, odezwij się. Kochamy Cię i cały czas na Ciebie czekamy.

Tyl.

* 6 czerwca znaleziono ciało zaginionego mężczyzny. Z powyższego artykułu dane osobowe i kontakt do rodziny zostały usunięte. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię