Wymachiwał kuchennymi nożami i groził przechodniom

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który przy użyciu dwóch noży kuchennych groził innym osobom

Do nietypowej interwencji doszło w pobliżu Konstancina-Jeziorny. Oficer dyżurny, otrzymał informację o mężczyźnie wymachującym nożem w kierunku przechodniów. We wskazanym miejscu policjanci zauważyli mężczyznę, który trzymając w obu rękach kuchenne noże, groził kilku osobom. Był bardzo pobudzony i agresywny. Policjanci poddali zatrzymanego badaniu na zawartość alkoholu w organizmie i okazało się że miał go niemal promil.
Zebrany przez policjantów materiał dowodowy zakończył się złożeniem do prokuratury w Piasecznie wniosku o zastosowanie wobec 51-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Podczas posiedzenia sąd zadecydował o zastosowaniu 2-miesięcznego aresztu.Przestępstwo kierowania gróźb karalnych podlega karze ograniczenia wolności, albo jej pozbawienia do lat 2.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Znów jakieś – za przeproszeniem – gówniane przestępstwo. To już ten z GK z maczetą i atrapą broni był lepszy. Czy naprawdę mieszkańców naszego powiatu nie stać ma żadne porządne przestępstwo, które mogłoby rozsławić Piaseczno na cały kraj, jak kiedyś słynny pyton?
    Aż współczuję redaktorom, że z braku laku muszą pisać o takim – sorry! – shicie.
    Piaseczyńscy przestępcy, maseczki (przepisowo) na pyski i do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię