Wypadek! Droga między Jaroszową Wolą a Wągrodnem zablokowana [AKTUALIZACJE]

14

PRAŻMÓW Trzy osoby – dwie kobiety i mężczyzna zostali poszkodowani w wypadku, do którego doszło na drodze między Jaroszową Wolą a Wągrodnem. Bmw, którym jechali uderzyło w drzewo

Do wypadku doszło w miejscowości Kamionka, 300 metrów za torami dla jadących w stronę Grójca. Mężczyzna zakleszczony jest w samochodzie, jedna z kobiet ma rozcięty łuk brwiowy, druga skarży się na dolegliwości. W tej chwili nie znamy jeszcze przyczyn wypadku. Na miejscu jest policja, trzy jednostki straży pożarnej. Karetki pogotowia w drodze.

godz. 20:47 Strażacy podejmują próbę oswobodzenia mężczyzny z samochodu. Na miejsce wypadku przyleciał w tej chwili śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

godz. 20:54 Oswobodzono mężczyznę zakleszczonego w samochodzie. W tej chwili pomocy udzielają mu ratownicy z pogotowia.

godz. 21.19 Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z poszkodowanym mężczyzną, który odniósł najpoważniejsze obrażenia właśnie szykuje się do startu. Dwie kobiety zostaną przetransportowane do szpitala karetkami. Droga wciąż jest zamknięta.

godz. 21.50. Na miejscu działania prowadzi jeszcze policja. Teren zabezpiecza OSP Wągrodno. W tej chwili zablokowany jest jeden pas jezdni, ruch puszczany jest wahadłowo.

AB/fot. WPI Taxi Piaseczno

WPI TAXI Piaseczno

14 KOMENTARZE

  1. Czemu większość takich wypadków to BMW(zazwyczaj E36/E46) i młodzi ludzie ?

    Ten samochód jest zgnieciony, złożony jak scyzoryk! Nawet jeśli to przez wyjątkowo niefortunne zrządzenie losu trafił w to drzewo( czyli oby nie typowe zagapienie się).. to i tak musiał jechać dużo ZA SZYBKO. Przy 50 km/h samochód tak nie wygląda. Sami sobie powiedzcie ile trzeba jechać aby samochód tak złożyć na pół…. po prostu bmw – niech ludzie strzelą sobie w łeb z kupnem kolejnego zdezelowanego i już bardzo starego BWM. Ten samochód jest zmiażdzony. Nie TRZEBA znać powodu wypadku aby widzieć, że prędkość była niesamowicie przekroczona.

  2. Za torami jest lekki zakret. Jezeli jechal w strone Grojca to jakim cudem znalazł się po przeciwnej drodze na drzewie. Czesto sie zdarza ze tam przez jezdnie przechodzi duzo zwierzat dzikich i tam trzeba uwazac. Powinien stanac znak uwaga zwierzeta.
    Jadac o zmroku wyskoczyl nam łoś ok 50 m przed torami od strony Wagrodna, sarny przechadzaja na porzadku dziennym nie mowiac o zajacach i lisach.
    Szczegolnie mlodzi kierowcy jezdza stanowczo za szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię