GÓRA KALWARIA Do wypadku doszło w Kątach na drodze krajowej nr 79 łączącej Górę Kalwarię z Piasecznem. Zderzyły się dwa samochody: toyota yaris oraz skoda roomser.


– Pas dla jadących w stronę Piaseczna jest zablokowany – informuje nasz reporter, który jest na miejscu wypadku. – Ruch puszczany jest wahadłowo przez straż miejską.
W karetce udzielana jest doraźna pomoc poszkodowanym. Toyota wpadła do rowu, rozbita skoda blokuje jezdnie. Na miejsce jeszcze nie dojechała policja.
– Prawdpodobnie doszło do zderzenia czołowego. Oba samochody mają rozbite przody po lewej stronie – mówi nasz reporter.

Godz. 15.40

Na miejsce wypadku dojechała policja. Karetka pogotowia odjechała na sygnale z poszkodowanymi. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ucierpiały dwie osoby jadące toyotą. Tworzy się coraz większy korek.

AB

Jeśli jesteście świadkami wypadku lub jakiegoś innego niecodziennego wydarzenia, wysyłajcie do nas zdjęcia i filmy przez Facebooka, e-mailem redakcja@piasecznoNEWS.pl lub na telefon 692 488 258. Dziękujemy ?

2 KOMENTARZE

  1. przydałoby się troszkę więcej patroli na tej drodze, o 5:00 to niemal tor wyścigowy, o 15-16 to samo, koło dawnego “hortex-u” to nawet nie respektują wydzielonych pasów do skrętu, dalej w Kątach przejścia dla pieszych i skrzyżowania , dalej podwójna ciągła na skręcie do fackelmann-a

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię