Wypadek! Dziecko zostało zabrane do szpitala

5

PIASECZNO Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Jarząbka z ul. Nową (721)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że skoda wyjeżdżała z ul. Jarząbka i zderzyła się z Kia, zmierzającym od strony Lesznowoli. W jednym z aut podróżowało dziecko, zostało zabrane na badania do szpitala

WPI TAXI Piaseczno

5 KOMENTARZE

  1. Kiedy na tym skrzyżowaniu będzie sygnalizacja?
    Mieszkam tutaj od kilku lal i to już kolejny wypadek według tego samego scenariusza. W godzinach szczytu włączenie się z Jarząbka w stronę Lesznowoli to rosyjska ruletka.

  2. Niestety nie ma w Piasecznie skrzyżowania ul. Jarząbka i Słonecznej wiec trochę błędne informacje podajecie na portalu.
    To zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Jarząbka i Nowej.

  3. Potwierdzam. Paskudny ten wyjazd. I tak jakimś cudem mało wypadków, ale wyjazd z Jarząbka to czasem czekania na ponad 5 minut w godzinach szczytu. Z prawej dużo aut skręca w Jarząbka w lewo a na pasie obok jadą prosto. Do tego mnóstwo aut ze strony Lesznowoli. Pewnie sygnalizacji nie zrobią skoro za 2-3 lata ma tam być całkowita przebudowa.

  4. w Żabieńcu jest jeszcze gorzej ! Jak nie wymusisz nie wyjedziesz ! / ILE BYŁO WYPADKÓW I KOLIZJI !? ——-Widać bardziej opłaca się leczyć ,płacić renty do końca życia // gdzie są te zapowiadane ścieżki rowerowe , jaki masz chodnik np do Żabieńca !? obwodnica ludzie chodzą poboczem do pracy jak na totalnej wsi ! ——– a teraz burdel wprowadza sie na Chyliczkowskiej //zobaczymy ile będzie kolizji ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię