Wypadek na Armii Krajowej! Ruch wstrzymany, ląduje śmigłowiec LPR

3

PIASECZNO Do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych doszło na obwodnicy Piaseczna na wysokości osiedla „Lech”

Na miejscu są trzy zastępy staży pożarnej i policja. Na polu obok drogi ląduje właśnie śmigłowiec LPR.
Jedna osoba została zakleszczona w rozbitym aucie, strażacy uwolnili ją za pomocą sprzętu hydraulicznego – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski. – Osoba jest przytomna z widocznymi obrażeniami.
Ruch na drodze został zablokowany w obu kierunkach.

3 KOMENTARZE

  1. Dwa pytania dotyczące stanu dróg w naszym powiecie. Może Redakcja podejmie tematy?
    1. Jak długo jeszcze będą stały słupki na poboczach wzdłuż ulicy Armii Krajowej?
    2. Jak długo jeszcze potrwają prace na drodze w Krupiej Wólce- dodam, że przez dłuższy czas w wakacje na terenie remontu nie działo się nic, a teraz dzieci do i ze Szkoły w Uwielinach muszą jeździć objazdami. Dodatkowo druga, równoległa droga w Krupiej Wólce, która mogłaby stanowić objazd, również jest rozkopana (przy okazji gratulacje dla stratega, który opracował właśnie taki plan remontów).

  2. Zarządzanie drogami piaseczna i okolic to nieustające pasmo „SUKCESÓW” naszych włodarzy!
    Po wybudowaniu autostrad rowerowych w miejscu Puławskiej w Piasecznie i zniknięciu miejsc parkingowych mam jeszcze jedną fajną obserwację z dzisiejszego poranka na piaseczyńskim bazarze. Miejsc parkingowych jak na lekarstwo. Więc jeszcze zrobiono 2 przystanki autobusowe oddalone od siebie o 75 metrów, na parkingu przy bazarze! Straż Miejska radośnie wszystkim zakłada blokady na koła – a ludzie sie cisną bo nie mają gdzie zaparkować. Droga przjazdowa za bazarem, powinna służyć parkowaniu i przejazdowi – a tam handel na całego… Ludzie parkuja gdzie popadnie pod płotami na drodze w miejscach zabronionych bo nie ma sie gdzie zatrzymać. Za to Straż miejska pilnuje przystanków autobusowych na parkingu (dzisiaj w towarzystwie policji)! Granda!

  3. dw 721, Stara Iwiczna, skrzyżowanie Nowej ze Słoneczną – samochody pędzą jak szalone, przejście dla pieszych niewidoczne, brak znaków znaków A-16 z obydwu stron, pasy na jezdni starte, znak D-6 postawiony w rowie na wysokości ok. 1m widoczny dla kierowców dopiero z najbliższej odległości. Obok rozbudowuje się osiedle Tedexu, powstaje Osiedle Nowa 19, sporo dzieci przechodzi w drodze do szkoły w Nowej Iwicznej – tylko czekać na tragedię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię