Wypadek śmiertelny na drodze krajowej nr 79

3

GÓRA KALWARIA – Doszło do wypadku z udziałem tira i samochodu dostawczego. Trwa uwalnianie zakleszczonego kierowcy samochodu dostawczego – otrzymaliśmy informację od jednego z naszych Czytelników. Niestety lekarz właśnie stwierdził zgon kierowcy z auta dostawczego – dowiedzieliśmy się chwilę później

Na miejsce jeszcze nie dojechała drogówka.
– Wiem tylko tyle, że doszło do wypadku, mamy auto w rowie i jedna osoba zginęła na miejscu – potwierdza nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Apeluje do kierowców o wybieranie alternatywnych objazdów. Do wypadku doszło dokładnie na 17 kilometrze drogi krajowej 79. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo, ale najprawdopodobniej może dojść do czasowego całkowitego zamknięcia trasy.

AB

czytaj więcej: 

3 KOMENTARZE

  1. Prosta droga, ruch umiarkowany, nie wiem o czym Ci kierowcy myślą powodując taki wypadek :/ nawet warunków ciężkich nie było.

  2. To jest fatalne miejsce. Wąsko, nie ma gdzie uciekać. A z bagienek w lesie wychodzi mgła i zamarza. Kilka razy do roku śmiertelny wypadek.

  3. Zgadzam się ,a wiosną ,latem i jesienią-mgły- ale kierowcy prują 90- 100. A pózniej wypadek?-raczej zamierzone zdarzenie/głupota.Nic nie widzieć i grzać a najlepsze to wyprzedzanie we mgle..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię