Wypadek na Okulickiego! Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

4

PIASECZNO Do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych doszło na ulicy Okulickiego na pasie dla jadących od strony Konstancina-Jeziorny w kierunku ulicy Puławskiej

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni kierowca jaguara stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył mitsubishi, którym jechał 39-letni kierowca z kobietą i dzieckiem – informuje asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Zarówno kierowca jak i pasażerowie mitsubishi zostali zabrani do szpitala. Na miejscu policja prowadzi działania, ale w tej chwili ruch nie jest wstrzymywany.

4 KOMENTARZE

  1. Utrata panowania nad pojazdem była konsekwencją brawury,bardzo dużej prędkości i głupoty sprawcy wypadku jak i kierowcy z którym się ścigali ,który pomimo wypadku odjechał z miejsca zdażenia.Panowie „złapali”się na skrzyżowaniu Julianowskiej i Okulickiego jadąc obok siebie jak wariaci. Mam nadzieję,że ofiarom tego wypadku nic złego się nie stało a sprawców, drogowych bandytów,policja,ewentualnie sąd,odpowiednio rozliczy!!!

  2. pięknie, predkość była niemała. Trzeba było zostawic Okulickiego 1 pasmową i dziurawą to mniejsze ple do popisu dla idiotów . Jezdżą szybciej niz mysla

  3. Robienie prostych i równych dróg w Piasecznie to proszenie się o ofiary. Ilość dzikich ludzi poruszających się w samochodach po tej okolicy jest zadziwiająca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię