Wypadek na skrzyżowaniu Chyliczkowskiej z Warszawską

6

PIASECZNO Do wypadku z udziałem dwóch aut doszło na skrzyżowaniu Chyliczkowskiej z Warszawską. Ucierpiały nie tylko samochody, ale i sygnalizator świetlny

Od lat tu jest bardzo niebezpiecznie – mówi właścicielka domu zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania. – Zrobili światła i miało być bezpieczniej, ale jak widać nic z tego. Nie sprzątam już chodnika przy swoim domu, boję się o swoje życie.
Na miejsce przyjechała straż pożarna, która zabezpiecza miejsce wypadku do czasu przyjazdu policji. Prawy pas ul. Warszawskiej jest zablokowany.
Sygnalizator przy przejściu dla pieszych co chwila piszczy – narzeka mieszkanka domu, którego okno znajduje się tuż przy chodniku. – Byłam u starosty z pytaniem czy nie dałoby się czegoś zrobić, by zminimalizować uciążliwość. W odpowiedzi usłyszałem, że jak mi się nie podoba to żebym się wyprowadziła. 

AB

6 KOMENTARZE

  1. No,cykl sygnalizacji na tym skrzyżowaniu jest ekstremalnie krótki.Nie mniej nie ma zgody dla dzbanów jadących na czerwonym bo to jest powód….Jak komentować słowa “władcy” powiatu-ocena bedzie podczas wyborów.Pamiętajmy też zapewnienia w/w na temat uregulowania ruchu w tym miejscu

  2. Starosta ma teraz krótszą drogę do roboty? Ma. A reszcie jak się nie podoba to mogą się wyprowadzić! Tak jest! Pospólstwo won!

  3. Współczuje tej pani, ale to centrum miasta… a to skrzyżowanie zawsze było trudne; na głupotę i ignorancję nie ma rady.. proponuję zainwestować w dźwiękoszczelne okna i klimatyzację na lato. Starosta jak taki “elokwentny” inaczej to może niech się dorzuci?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię