Wypadek na skrzyżowaniu Kościuszki i Nadarzyńskiej! Są ranni! [AKTUALIZACJA]

4

PIASECZNO Na krzyżówce doszło do zderzenia forda z oplem. Na miejscu jest już straż pożarna, policja i karetka pogotowia. Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie obyło się bez poszkodowanych.

Mimo, że do zmian w organizacji ruchu doszło już wiele miesięcy temu, niektórzy kierowcy wciąż jadą ul. Kościuszki, jakby to ona miała pierwszeństwo.

– Dziś jechałem ul. Kościuszki i kierowca przede mną nawet nie zwolnił – opowiada jeden z naszych Czytelników. – Całe szczęście, że z Nadarzyńskiej nie wyjeżdżało żadne auto.

W poniedziałek rozpoczyna się budowa sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu. Miejmy nadzieję, że światła, które zaczną działać w okolicach lutego przyszłego roku, podniosą bezpieczeństwo w tym niezwykle newralgicznych punkcie naszego miasta.

godz. 20.35 Skrzyżowanie wciąż jest wyłączone w ruchu. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

4 KOMENTARZE

  1. Co za debil zadecydował o zmianie pierwszeństwa w tym miejscu? Dziękujemy za korki. Nie tłumaczy to jednak jazdy na pamięć…

  2. Oj tak. Światła tu to świetny pomysł. Komu dziękować? Będziemy stać do dworcowej. Pozdrawiają kochający stać w korkach mieszkańcy Piaseczna….

  3. Sądzę, że gdzieś przy nadarzyńskiej mieszka jakiś ważny towarzysz i po prostu ułatwiono mu wyjazd z Piaseczna. A przy okazji szwagier zarobi na instalacji świateł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię