Wypadek na skrzyżowaniu! Ruch wahadłowy

10

PIASECZNO/LESZNOWOLA Do wypadku z udziałem nissana i daci doszło na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej z Leśną. Na miejscu jest policja, straż pożarna i karetka pogotowia. Ruch odbywa się wahadłowo


 

reklama

WPI TAXI Piaseczno

10 KOMENTARZE

 1. Niestety ale mimo kilku lat od zmiany organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu wciąż niektórzy kierowcy jadą prosto Mazowiecką – Postępu jakby była uprzywilejowana.
  Skrzyżowanie równorzędne dróg powiatowych (Leśna) i lokalnej uliczki (Podleśna) to pomyłka której skutki widać co kilka dni w postaci wypadków.

 2. Trzeba dotrzeć do osoby, która kilka lat temu podjęła decyzję o zmianie drogi z pierwszeństwem na drogę równorzędną i kazać mu pokryć wszystkie koszty związane z wypadami w tym miejscu!
  Nie tylko naprawy samochodów, ale i koszty leczenia osób które ucierpiały w wyniku decyzji tego działacza.
  Warto by było również opublikować jego zdjęcie, tak aby mieszkańcy Bobrowca wiedzieli z kim się spotykają. Stop anonimowości działaczy ułatwiającym sobie życie, a utrudniającym je nam wszystkim!

  • To były zapewne naciski jakiegoś bałwana, który sobie “załatwił” równorzędny wjazd na skrzyżowanie u drugiego bałwana z zarządu dróg. Bo ćwok musiał za długo czekać na swoją kolej.

  • @Mieszkaniec Bobrowca
   Żart jakiś?! Pokryć koszty za bezmyślność kierowców? Znaki nie stoją dla ozdoby (w tym miejscu) więc TRZEBA spojrzeć na nie i zastosować się. A jak są z tym problemy, to proponuję odbyć ponownie kurs na prawo jazdy. Jest taka a nie inna organizacja ruchu w tym miejscu więc proszę przestać nieumiejętność kierowania pojazdem zrzucać na innych. Bywa, że znaki drogowe a co za tym idzie organizacja ruchu się zmieniają bo jest to wymuszone konkretnymi potrzebami. Zakładam, że zmiana była podyktowana kulturą jazdy a raczej jej brakiem. Poprzednio jak były godziny szczytu to wjazd z ulic Podleśnej i Leśnej był mocno utrudniony. Skrzyżowanie równorzędne ustawiło wszystkich na równi. Oczywiście można tam było ustawić sygnalizację świetlną czy tez wybudować rondo ale nie oszukujmy się, że ustawienie znaków i zmiana organizacji były najtańszą, najszybszą i najmniej inwazyjną z opcji.

 3. Wystarczy ,zamontować na każdym skrzyżowaniu rownorzednym spowalniacze tzw śpiących policjantów i wszyscy by musieli zwolnić bezpieczne i tańsze niż światła bo na światłach jest więcej wypadków bo morze zdąze na pomaranczowym a drugi na zielonym rusza z kopyta a skutki są oplakane ,przyklad skrzyzowanie na słonecznej z postepu ile tam bylo wypadkow powaznych ,a tu droga lokalna a nie trasa szybkiego ruchu tak się zatrzymac musimy i tak najwyżej nie uważni pourywają sobie błotniki?.ps to tak tylko łatwo tylko gdybac ale każda uwaga jest dobra .

 4. W tym miejscu powinno być rondo.
  Nie ma jak godziny szczytu i po kilka samochodów ze wszystkich czterech stron, kto jedzie pierwszy?
  Zbyt duże natężenie ruchu na skrzyżowanie równorzędne.

 5. Podoba mnie się ten pomysł. Przejeżdżam codziennie dwa razy to skrzyżowanie. I coś w tym jest,że droga powiatowa jest tak samo ważne jak Podleśna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię