Wypadek na skrzyżowaniu! Wylądował śmigłowiec LPR

6

PIASECZNO Do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych – reanult i peugeota – doszło na drodze krajowej 79, przy skręcie na Zalesie Górne

Na miejscu jest już straż pożarna i karetka pogotowia. Wylądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Żeby pomóc opuścić pojazd jednej z pasażerek, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Staży Pożarnej w Piasecznie.
Ruch odbywa się wahadłowo.

6 KOMENTARZE

  1. Niech dalej odkładają rozbudowę tej drogi… Ile jeszcze wypadków musi być na tej trasie? Ile osób musi jeszcze tam zginąć aby ktoś podszedł po rozum do głowy?!

  2. As.. dokładnie tak, rozbudowa drogi to priorytet, od dawna! Psotek, naprawdę chcesz codziennych zgonów, żeby coś się zmieniło? Żenada!

  3. Tą drogą jeżdżą ludzie bez mózgów wyjazd od strony Zalesia niesie ryzyko utraty zdrowia, rano po kilku **** przejeżdżają na czerwonym. Mam kilku na kamerce, a najwięcej na LLU, WGR i pokrewne. Kto im dał uprawnienia? A może nie mają? Policja staje w Żabieńcu a jak by stanęli tam z rana od 5:00 to by było żniwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię